Серед поширених механізмів захисту права власності через суд – це є подання віндикаційного позову. Правовий механізм під назвою «віндикація» передбачає виставлення через суд вимоги про відновлення можливості для власника володіння майном. У ст.387 Цивільного кодексу України зазначено про право власника (титульного володільця) витребувати своє майно з чужого нелегального (незаконного) володіння.

Витребування майна з чужого незаконного володіння (віндикаційний позов) – нерідко справжній виклик для юриста із захисту права власності, прийняти його здатен далеко не кожен адвокат такої спеціалізації у місті Бровари та Броварському районі.

Досвідчені адвокати із юридичної компанії “Бровар Юст” ретельно ознайомляться з вашою проблемою та оберуть правильний правовий механізм захисту вашого майна. Ми використовуємо всі необхідні правові інструменти, щоб повернути вам ваш законний статус власника майна. Ви повною мірою зможете насолоджуватися володінням, користуванням та розпорядженням .

Як надається допомога адвоката для повернення майна з чужого незаконного володіння?

Це може бути як разова консультація так і комплексний правовий захист із участю нашого адвоката у судових засіданнях та отримання позитивного судового рішення у вашу користь. Послуги нашої компанії заощадить вам ваш дорогоцінний час, але при цьому ви будете постійно в курсі ходу судового розгляду.

З першого знайомства ми проаналізуємо реальність повернення майна з чужого незаконного володіння, і які перспективи матиме судовий розгляд даної проблеми. Серед одних із важливих нюансів – є строк позовної давності. Якщо терміни позовної давності пропущені та є наявність причин такого пропуску нами буде запропоновано подати спочатку до суду заяву про поновлення строку позовної давності.

На що наш адвокат зверне увагу в першу чергу?

  1. Майно, яке витребують, збереглося в натурі (тобто є в наявності, не знищене, не видозмінене).
  2. На момент подачі позову відповідач є фактичним власником цього чужого майна (щоб він не передав це майно третім особам, у ряді випадків доцільно використати процедуру забезпечення позову).
  3. Між позивачем та відповідачем відсутні договірні правовідносини (між ними лише відносини матеріально-правового характеру).
  4. Відсутність спору щодо приналежності позивачеві майна (майнових прав) як власності або титульного володіння.
  5. Майно повинне бути відокремленим від іншого аналогічного майна (індивідуально визначеним).
  6. Спірне майно раніше перебувало у володінні позивача.
  7. Майно перейшло до відповідача поза волею позивача.

Багаторічний досвід роботи з даних позовів дозволя не тільки нашим клієнтам повернути собі майно, але й отримати доходи, отримані відповідачем в результаті використання даного майна. У випадку пошкодження майна, можна клопотати про відшкодування збитків від такого пошкодження. Не оминемо стороною і відшкодування моральної шкоди.

Вартість послуги “Витребування майна з чужого незаконного володіння”.

Ціна – договірна.

тел. (063) 109-39-71 (VIBER, TELEGRAM)